Personalas

MES GERBIAME IR MYLIME ŽMONES, KURIAIS RŪPINAMĖS

Personalas

Šiandien slaugytojų pareiga nėra tik kasdieninių paciento poreikių tenkinimas. Šis darbas savo prigimtimi yra kryptingas ir nuoseklus, daromas su aiškiu tikslu, naudojant tinkamiausius veiklos metodus. Šį sunkų ir atsakingą darbą paprastai dirba moterys. Ir jos turi būti ne tik slaugytojos, kurios tik slaugo sergantį žmogų, tai gerokai platesnio profilio specialistė, turinti slaugos, psichologijos, vadybos, socialinių bei pedagogikos žinių, be to, pašaukimą padėti, užjausti.

Daugelis pripažįsta, kad nuo slaugytojų kompetencijos ir nuoširdumo labai priklauso gydymo sėkmė ir rezultatas. Mat pacientai su slaugytojomis atviriau dalijasi mintimis, todėl būtent jos padeda rasti atsakymą į sunkiausius klausimus. Tarkime, kodėl žmogus, nors ir tinkamai gydomas, sveiksta lėtai ir nenoriai? Kartais dėl to būna kaltos psichologinės problemos, šeimos rūpesčiai.

Apie tai ligoniai atviriau išsipasakoja slaugytojoms, nes su jomis bendrauja net keletą kartų per dieną. Šios darbuotojos mato sergančių pacientų nerimą, baimę ir pirmos gali padrąsinti, suteikti jiems optimizmo.

Reikia patarimo dėl globos?


Kiekvienas žmogus turi unikalius poreikius ir mes tikim, kad nusipelno išskirtinės globos.
Paskambinkite +37068810014 arba užpildykite formą, kad galėtume aptarti jūsų poreikius.